Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach - Karnawałowy zawrót głowy - 2018

6 lutego 2018r. przedszkolaki z Brzączowic brały udział we wspólnej zabawie karnawałowej. Wydarzenie to odbyło się na sali gimnastycznej, która za sprawą niezwykłego wystroju przemieniła się w kolorową salę balową. Dzieci przebrane były za bohaterów popularnych bajek, swoich zwierzęcych pupili, Indian, strażaków, policjantów, superbohaterów… pomysłów na strój karnawałowy było co nie miara! Wspólna zabawa, tańce, pląsy i liczne konkursy wprawiły przedszkolaków   w doskonały nastrój. Po chwili wypoczynku i słodkiej przekąsce muzyka znów porwała wszystkich na bal, który zakończyły uwielbiane przez maluchów „Kaczuchy”. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych kostiumów, wodzirejowi za wspaniałe pomysły oraz wszystkim pomocnym tego dnia mamom. Następna zabawa karnawałowa za rok! Zapraszamy!

Barbara Żaba