Karnawałowo, kolorowo i bajkowo…

W czwartek, 11 stycznia 2018 r., odbył się Bal karnawałowy. Na sali gimnastycznej ozdobionej kolorowymi balonami, zebrały się postacie z różnych bajek, filmów czy książek. To była jedna z tych okazji, kiedy nasi uczniowie mogli przemienić się w wymarzoną postać. Uczestnicy chętnie bawili się w rytmie dobrze dobranej muzyki. Były tańce solo, tańce w parach, w kółkach i w wężykach. Do wspólnego pląsania włączyli się również wychowawcy klas I-III. Jak co roku, zabawa przy muzyce rozwija inwencję twórczą a zarazem integruje naszych podopiecznych. Dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne i wokalne. W tym roku zorganizowano kilka konkursów, m.in. konkurs dla najlepiej tańczących, których jury nagrodziło słodkim upominkiem. Wszyscy bawili się wspaniale. Wirujące tańce i zabawy przy wesołych dźwiękach muzyki i bal dobiegał końca. Dla zregenerowania sił udaliśmy się na słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice naszych uczniów. W imieniu wszystkich uczestników bardzo dziękujemy. Kolejny bal już za rok, zapewne będzie kolorowo i wesoło.

Marzena Krawczyk