Ogłoszenia

" Zapraszamy wszystkich rodziców na warsztaty, które zostaną zorganizowane 6 czerwca 2019 roku, o godzinie 17:00, w Szkole Podstawowej
 im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach. Tematem spotkania  będzie „Rola rodziny w przekazywaniu wartości ponadczasowych”.
Prowadzące: p. I. Frys i p. M. Krawczyk.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach serdecznie zaprasza Rodziców na zebranie z wychowawcami klas w dniu 20.05.2019r. o godz. 18:00 (nie będzie zebrania ogólnego).

G.Kwiecińska

Uprzejmie zapraszam wszystkich Rodziców na zebranie w dniu 11.04.2019r. (tj. w czwartek).

Spotkania odbędą się w poszczególnych klasach od godz. 17:00 (nie będzie zebrania ogólnego), o godz. 18:00 zebranie z uczestnikami wycieczki do Anglii i ich rodzicami/prawnymi opiekunami.

Grażyna Kwiecińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej uprzejmie informuje, że wyniki rekrutacji zostaną wywieszone w budynku przedszkola oraz na głównych drzwiach wejściowych 29.03.2019r.

Przypominam rodzicom dzieci przedszkolnych o konieczność potwierdzenia woli korzystania z usług przedszkola- proszę o dotrzymanie terminów.