Ogłoszenia

Pracownica Jałowcowej Góry bardzo prosi rodziców dzieci przedszkolnych o rozliczenie się ze stołówką. Pani Ania będzie czekać na rodziców w dniu 9 lipca 2020r. w godz. 15:00-16:00 (czwartek) i 15.07.2020r. w godz. 7:00-10:00 (środa) . Rozliczenie dotyczy tych rodziców, którzy mają nadpłatę tj. za marzec-czerwiec oraz bieżącą opłatę żywieniową w okresie wakacyjnego dyżuru. Kontakt do Pani Ani 508099382.
Ukończ kurs internetowy i wygraj hulajnogę!
Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że wzorem ubiegłego roku zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy Rolniczego certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” oraz formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 100 osób, wylosowanych spośród wszystkich dzieci, które wyślą ww. dokumenty w wymaganym terminie, tj. do 30 września 2020 r.
Szczegółowe informacje i zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy  www.krus.gov.pl

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat konkursu: KONKURS

W czwartek 25 czerwca zapraszamy rodziców dzieci przedszkolnych do rozliczenia się ze stołówką. Część z Państwa ma niedopłatę, a część nadpłatę za wyżywienie dziecka.
Bardzo prosimy o rozliczenie się ze stołówką.

Zapraszamy również do sekretariatu w celu sprawdzenia, czy nie mają Państwo zaległości w czesnym za pobyt dziecka.
Grażyna Kwiecińska